×

مرورگر شما نیاز به بروزرسانی دارد

کاربر گرامی، از آنجا که مرورگرهای قدیمی قادر به اجرای متدهای جدید برنامه نویسی نیستند، جهت استفاده بهتر از این سایت، مرورگر خود را به جدیدترین نسخه بروزرسانی کنید:

برو به صفحه آپدیت مرورگر

آقای احمدی نژاد در چه چیزهایی ضعف و اشتباه دارند؟

نویسنده:
تاریخ انتشار: شنبه ۸ آذر ۹۳
دسته‌بندی: آسیب‌شناسی، آسیب شناسی، شخصیت‌ها، دیگران، سیاست و تحلیل حوادث،

 

بسم ‌الله الرّحمن الرّحیم 

 

آقای احمدی نژاد در چه چیزهایی ضعف و اشتباه دارند؟ 

 

سؤال:با عرض سلام خدمت استاد گرامي طاهرزاده: آقای احمدی نژاد در چه چیزهایی ضعف و اشتباه دارند؟

  ----------------------------------------

جواب: سلام علیکم. بنده بر اساس تجربیاتی که در پست های اجرایی داشته ام می‌توانم عرض کنم: موضوع اشتباه آقای احمدی‌نژاد و یا غیر ایشان در امور اجرایی یک موضوع طبیعی است که ایشان و یا هر مدیر اجرایی دیگر بر اساس پیش‌بینی‌هایی، برنامه‌هایی تدوین می‌کنند ولی در عمل، بعضی از آن پیش‌بینی‌ها درست در نمی‌آید. عمده تفاوت آقای احمدی‌نژاد با دو رئیس جمهور قبلی در رویکرد ایشان به سوی عدالت است و این که  ایشان اعتباری برای نسخه‌های غربی قائل‌ نیستند ،و با برنامه‌های بومی و اسلامی می توانند امور جامعه را در بستری صحیح هدایت کنند، و از این طریق عقب افتادگی  سیصد ساله ملت را جبران نمایند، و تأکید ایشان بر شعارهای اصیل انقلاب ، رمز نجات ملت اسلام از ظلمات مدرنیته است. آنچه مایه‌ی امیدواری است رویکرد دولت نهم است که موجب شد ایران از خطراتی که در پیش داشت تا آن‌جا که ممکن بود نجات یابد.

 

     امیرالمؤمنین«علیه‌السلام» به ما آموخته‌اند حق را بشناسیم و بر اساس حق هر جریانی را ارزیابی کنیم. در بسیاری از موارد افراد اصول‌گرا یا اصلاح‌طلب سخنان حقی در راستای مصالح اسلام و مسلمین داشته‌اند، و آن‌جایی که به مصالح حزیی خود اندیشیده‌اند اشتباه کرده‌اند. در دولت نهم مرز بین اصول‌گرایی حزبی با اصول‌گرایی واقعی نیز روشن شد، چون بعضی از اصول‌گراها جهت از میدان به‌درکردن رقیب، شعار اصول‌گرایی و طرفداری از رهبری سر می‌دادند، ولی آن‌جاهایی که سخنان رهبری با اصول حزبی آن‌ها تطابق نداشت، آن‌طور که شایسته بود از رهبری تبعیت نکردند، سخن اصلی همان است که رهبری فرمودند؛ «ملت ما اصول‌گرای اصلاح‌‌طلب‌اند» و لذا هرکدام از جریان‌های موجود که آزاد از حزب و گروه خود اصول‌گرای اصلاح‌طلب‌ باشند مورد احترام‌اند.و یکی از برکات دولت نهم آزاد شدن جریان اصول گرایی از محدوده حزبی است.

 

"والسلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته"     

 

 

 

ناشر:
نوبت چاپ:
سال انتشار:
شمارگان:
تعداد صفحات:
نمایش نسخه چاپی

    دیدگاه‌ها