×

مرورگر شما نیاز به بروزرسانی دارد

کاربر گرامی، از آنجا که مرورگرهای قدیمی قادر به اجرای متدهای جدید برنامه نویسی نیستند، جهت استفاده بهتر از این سایت، مرورگر خود را به جدیدترین نسخه بروزرسانی کنید:

برو به صفحه آپدیت مرورگر

غدیر اتمام حجتی گویا

نویسنده: اصغر طاهرزاده
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ دی ۹۳
دسته‌بندی: نبی، امام، امام علی(ع)، غدیر، تاریخ اسلام، معارف دینی، نبوت و امامت، سیاست و تحلیل حوادث، تحلیل تاریخی حوادث،

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم

«يَا أَيُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنْزِلَ إِلَيْكَ مِنْ رَّبِّكَ وَإِنْ لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ*وَاللّهُ يَعْصِمُكَ مِنَ النَّاسِ إِنَّ اللّهَ لاَ يَهْدِي الْقَوْمَ الْكَافِرِينَ».

اي پيامبر! آنچه از طرف پروردگارت بر تو نازل شده است را به مردم برسان، و اگر نرساني عملاً هيچگونه رسالتي از طرف خدا انجام نداده‌اي، و نگران عدم پذيرش مردم مباش، خداوند تو را نسبت به نقشة‌هاي كافران محفوظ مي‌دارد و نمي‌گذارد آن‌ها در نقشة خود به نتيجه برسند و بتوانند رهنمود غدير را از صحنة فرهنگ بشر حذف كنند.

در سالگرد واقعة غدير، ظهور حاكميت دين در جلوة پرجلال عليu را به همة برادران و خواهران تبريك عرض مي‌كنم و اميد است معناي واقعي حادثه‌اي كه در هجدهم ذي‌الحجّه سال دهم هجري در محلّ غدير اتّفاق افتاد، آن‌چنان بر جان همگان بنشيند كه به نور حقيقت ...

از اینجا دانلود کنید:

نمایش نسخه چاپی

    دیدگاه‌ها