×

مرورگر شما نیاز به بروزرسانی دارد

کاربر گرامی، از آنجا که مرورگرهای قدیمی قادر به اجرای متدهای جدید برنامه نویسی نیستند، جهت استفاده بهتر از این سایت، مرورگر خود را به جدیدترین نسخه بروزرسانی کنید:

برو به صفحه آپدیت مرورگر

  بدون عنوان

  شماره سوال: 19954
  تاریخ ارسال: یکشنبه ۸ مرداد ۹۶
  آخرین تغییر: پنجشنبه ۱۲ مرداد ۹۶
  موضوع: انقلاب اسلامی، نظام اسلامی، دولت اسلامی، آقای دکتر احمدی نژاد،

  سلام علیکم خسته نباشید:
  در رابطه با سوال 19948 این روزها که بحث آقای بقایی و احمدی نژاد مطرح است، طوری وانمود می کنند که انگار دولت احمدی نزاد (نهم و دهم) فاسد ترین دولتهاست. این قضیه را هم بیشتر اصلاح طلبان مطرح می کنند و مثل اینکه یک جریان سیاسی این فکر را راه انداخته اند که بگویند احمدی نژاد فاسد بوده و حتی ولایتمداری اش را هم زیر سؤال می برند. شاخ و برگ هم می دهند و می گویند احمدی نژاد 7 میلیارد تومان در یک مورد تخلف داشته و... که البته این را معاون دادستانی گفته است. منهم واقعا گیج شده ام و متحیرم که چه کسی راست می گوید؟ از آن طرف می بینیم برای برادر روحانی - حسین فریدون - که دچار مسائل مالی هست با وثیقه 5 میلیارد تومانی آزاد شده - خوشحالی هم می کنند و کسی هم نمی تواند انتقاد کند که چرا آزادش کردید. سؤال بنده این است که چرا اینقدر این قضیه احمدی نژاد و دولتش را دارند بزرگ می کنند و روی آن مانور می دهند و بهش می گویند فاسدترین دولتها و بعد هم به او لعنت می فرستند انگار که بقیه دولتها - مخصوصا روحانی- هیچ اشتباهی نداشته است.

  باسمه تعالی: سلام علیکم: به نظر بنده این از همان افراط‌کاری‌های ما است که بعداً هم پشیمان خواهیم شد. نباید جنبه‌ی سیاسی‌بودنِ این اتهامات را نادیده گرفت. بالاخره با توجه به ضعف‌هایی که در نظام اجرایی ما و روشن‌نبودن بعضی قوانین هست، می‌شود برای مدیران یک جایی، یک چیزی پیدا کرد و عَلَم کرد. مثلاً گاهی به جای پارچه‌ی چلوار، چایی می‌خرند چون ردیف هزینه‌ای چایی پیش‌بینی نشده است. موفق باشید